Rotterdams icoon de Van Nelle Fabriek bruiste van de creativiteit en mooie ontmoetingen tijdens een inspirerend Design District. Het ruige, industriële erfgoed vormt de ideale setting voor verbinding en creatief mindminglen. We zagen veel, heel veel. Mooie ontwerpen, verrassende designs en kleurrijke uitingen van surreële fantasieën. Beleving is het toverwoord en storytelling is hoe je dat overbrengt.
Be an original.
De burgundy Originals stand barste van de edgy designs: de duurzame Sparky van Frans Schrofer, de illusoire Chester van Elise Luttik en showstopper Noodle. We maakten meteen van de gelegenheid gebruik om de Originals designers te verrassen met een bijzonder cadeau: een gesigneerd T-shirt van kunstenaar Toshy, gepersonaliseerd met hun eigen tag of bijnaam. Fashion en design: een perfecte match.
Elise Luttik x Textiles & More
Textiles & More heeft in samenwerking met designer Elise Luttik meubel- en gordijnstof Herringbone ontwikkeld: een visueel sterk design dat bijvoorbeeld draaifauteuil Fallon van Satelliet Originals nóg chiquer maakt. Elise: ‘Herringbone is vervaardigd met moderne technologie, het patroon echter is gebaseerd op ambachtelijke en analoge stappen. Dit maakt het dessin uniek en levendig. De inspiratie voor deze ‘digitale penseelstreken’ komt rechtstreeks uit de natuur en verrijkt de stoffen met rust en een natuurlijk gevoel. De details in het kleurenschema geven stoffen een prachtige diepte.’
PLECTERE
Akoestisch textiel design van Studio Petra Vonk als een geluidsabsorberend divider-systeem - dé oplossing voor een prettig en gezonde werkomgeving mét een esthetische touch. De opengewerkte structuur, speelse vormgeving en het akoestisch vermogen van de Aline, Curve, Tube of Re Play vormen samen tegelijkertijd rust én beleving.
Last but not least: Jouw persoonlijke schatkist: de architectenbox!
Design District is hét perfecte moment geweest om onze gloednieuwe architectenbox te introduceren. Deze speciaal vormgegeven box - overzichtelijk gerangschikt op kleur en thema - is jouw persoonlijke schatkist om je creativiteit en professionaliteit te verrijken. Neem de kaartjes, check de QR voor meer collectie en mix en match naar hartenlust. Je bestelt hem eenvoudig bij Maico via maico.pheninckx@satelliet.net